Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Messi.com.tr

Messi Bilişim Teknolojileri” uluslararası alanda isim yapmış pek çok marka ve kuruluş ile dağıtım sözleşmeleri kapsamında çalışmaktadır bu sayede “MESSİ” müşterilerine çok geniş bir marka ve ürün yelpazesini kurumsal ve toptan sunmaktadır.

Messi Bilişim Teknolojileri, İş Ortakları ve bayileri haricinde, kamu ve özel kurumlara yönelik; bilgisayar, bilişim ve ileri teknoloji ürünlerini en uygun seçenek ve koşullarda, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile sunmayı hedeflemiştir.

Ülkemizde teknoloji çözümlerinin ciddi anlamda kullanılmaya başladığı 90’lı Yıllardan gelen deneyimlerimiz. Ve Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahip konumumuzu sürekli geliştiriyor Messi Bilişim Teknolojileri Olarak Yeni imajımız ve deneyimli çalışanlarımız ile tüketiciye Kaliteyi Taşıma Misyonumuzu gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Messi Bilişim Teknolojileri”nden ürün ve çözüm isteyen herkes, bizim için sadece müşteri değil, genişleyen ailemize katılması muhtemel iş ortağımızdır. Bu nedenle, küçük-büyük demeden her kapasitedeki kurumsal ve bayi kanalı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru ürünleri sevk etmek ve en ekonomik çözümler sunmak Messi Bilişim Teknolojileri”nin Başlıca Görevidir.

Müşteri Memnuniyeti Sağlamak

Müşterilerimizin beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satışını veya danışmanlığını yaptığımız ürün ve hizmetlere sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

Üstün İş Ahlakı Ve Çalışma İlkesine Uymak

MESSI çalışmalarında çağdaş ileri teknoloji ürün ve hizmetlerin uygun fiyatta satış noktası olmuştur. Tüm şirket çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.